Fotografie obce Pustá Kamenice Znak obce Pustá Kamenice
TJ Pustá Kamenice » Aktuality

Velikonoční turnaj ve stolním tenise

26.3.2016

Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice uspořádala v sobotu 26.3.2016 tradiční turnaj ve stolním tenise. Celkem 17 hráčů svádělo v dopoledních hodinách tuhé boje ve dvouhrách, odpoledne pak 8 dvojic ve čtyřhrách. Vítězem letošního turnaje se stal ve dvouhrách Martin Kleinbauer z Jedlové, který ve finále porazil Milana Sršně z Pusté Kamenice 3:0. Ve čtyřhrách pak zvítězila dvojice Marek Černý, Miroslav Tušla, která zvítězila 3:1 nad dvojicí Jaromír Vařečka a Roman Déduch. Turnaje se zúčastnili: Martin Kleinbauer, František Hegr, Petr Čípa, Antonín Jožák st., Antonín Jožák ml. (všichni z Jedlové), Rostislav Češka, Roman Coufal, Miroslav Propper (všichni ze Sádku), Milan Sršeň, Jaromír Obrovský st., Miroslav Tušla, Marek Černý, Viktor Bakos, Milan Černý, Roman Déduch, Jaromír Vařečka (všichni z Pusté Kamenice) a David Sršeň z Poličky.

Výsledky turnaje dvojic:

Skupina č. 1

Sršeň Milan : Obrovský Jaromír    3:1

Sršeň Milan : Jožák Antonín st. 3:2

Sršeň Milan : Češka Rostislav 3:2

Jožák Antonín st. : Obrovský Jaromír 3:0

Jožák Antonín st. : Češka Rostislav 3:2

Češka Rostislav : Obrovský Jaromír 3:0

 

1. Sršeň Milan 9:5   6

2. Jožák Antonín st. 6:5   4

3. Češka Rostislav  7:6   2

4. Obrovský Jaromír 1:9   0

 

Skupina č. 2

Černý Marek : MiroslavTušla  3:0

Černý Marek : Miroslav Propper 2:3

Černý Marek : Viktor Bakos 3:0

Miroslav Propper : Viktor Bakos 1:3

Miroslav Propper : MiroslavTušla 3:1

Viktor Bakos : MiroslavTušla 3:2

 

1. Černý Marek    8:3  4

2. Miroslav Propper 7:6   4

3. Viktor Bakos 6:6   4

4. MiroslavTušla  3:9   0

 

Skupina č. 3

Sršeň David : Černý Milan 3:1

Sršeň David : Petr Čípa 3:0

Sršeň David : Antonín Jožák ml. 3:0

Černý Milan : Petr Čípa 3:1

Černý Milan : Antonín Jožák ml. 3:2

Antonín Jožák ml. : Petr Čípa 2:3

 

1. Sršeň David   9:1  6

2. Černý Milan 7:6   4

3. Petr Čípa       4:8  2

4. Antonín Jožák ml. 4:9  0

 

 

Skupina č. 4

Martin Kleinbauer : František Hegr  3:1

Martin Kleinbauer : Roman Coufal 3:0

Martin Kleinbauer : Roman Déduch 3:0

Martin Kleinbauer :Jaromír Vařečka 3:0

František Hegr : Roman Coufal 3:2

František Hegr : Roman Déduch 3:2

František Hegr : Jaromír Vařečka 3:0

Roman Déduch : Roman Coufal 3:0

Roman Déduch : Jaromír Vařečka 3:0

Roman Coufal : Jaromír Vařečka 3:0

 

1. Martin Kleinbauer  12:1   8

2. František Hegr 10:7  6

3. Roman Déduch 8:6  4

4. Roman Coufal 5:9  2

5. Jaromír Vařečka 0:12  0

 

 

Čtvrtfinále:

Sršeň Milan : Propper Miroslav  3:0

Černý Marek : Jožák Antonín st.  3:0

Sršeň David : Hegr František 3:1

Kleinbauer Martin : Černý Milan 3:0

Semifinále:

Sršeň Milan : Černý Marek 3:2

Sršeň David : Kleinbauer Martin 1:3

 

O 3. Místo

Sršeň David : Černý Marek 3:0

FINÁLE:

Martin Kleinbauer : Milan Sršeň 3:0

 

Výsledky turnaje ve čtyřhře:

 

Skupina A:

Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Sršeň David, Černý Milan  2:1

Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 2:0

Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Propper Miroslav, Coufal Roman 2:0

Sršeň David, Černý Milan : Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 2:0

Sršeň David, Černý Milan : Propper Miroslav, Coufal Roman 2:1

Propper Miroslav, Coufal Roman : Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 2:1

 

1. Vařečka Jaromír, Déduch Roman  6:1   6

2. Sršeň David, Černý Milan              5:3   4

3. Propper Miroslav, Coufal Roman  3:5  2

4. Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 1:6   0

 

Skupina B:

Tušla Miroslav, Černý Marek : Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. 2:0

Tušla Miroslav, Černý Marek : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 2:1

Tušla Miroslav, Černý Marek :Hegr František, ČípaPetr 2:0

Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 2:0

Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. : Hegr František, ČípaPetr 2:1

Kleinbauer Martin, Češka Rostislav : Hegr František, ČípaPetr 2:1

 

1. Tušla Miroslav, Černý Marek             6:1    6

2. Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml.  4:3   4

3. Kleinbauer Martin, Češka Rostislav    3:5  2

4. Hegr František, ČípaPetr                      2:6   4

 

Čtvrtfinále:

Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. : Propper Miroslav, Coufal Roman 1:3

Kleinbauer Martin, Češka Rostislav : Sršeň David, Černý Milan  3:1

 

Semifinále:

Tušla Miroslav, Černý Marek : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 3:2

Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Propper Miroslav, Coufal Roman 3:0

 

 

O 3. Místo

Propper Miroslav, Coufal Roman : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 0:3

FINÁLE:

Tušla Miroslav, Černý Marek : Vařečka Jaromír, Déduch Roman  3:1

Foto: Jaroslav Sklenář

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

Fotogalerie
© Copyright 2008 - 2016 Obec Pustá Kamenice