23. 10. 2016

Posvícenský fotbal 2016

Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice uspořádala v neděli 23.10.2016 od 14:30 hodin tradiční posvícenské fotbalové utkání mezi ženatými a svobodnými. Utkání se odehrálo na místním travnatém hřišti za vcelku příznivého podzimního počasí. Vyrovnané utkání skočilo vítězstvím svobodných 3:2 v prodloužení, když v základní hrací době skončilo nerozhodně 2:2. Branky za svobodné vstřelili: Jiří Jelínek, Jaromír Obrovský a rozhodující branku v prodloužení vstřelil Michal Obrovský. Za ženaté se dvakrát trefil David Zeman. Svobodní nastoupili v této sestavě: Obrovský Michal, Obrovský Jaromír, Jelínek Jiří, Lorenc Adam, Otradovský Milan ml., Smažil Martin a Tušla Martin. Ženatí nastoupili v této sestavě: Chvála Karel, Sršeň Milan, Černý Milan, Černý Marek, Zeman David, Zeman Zdeněk. Zápasu přihlíželo cca 30 diváků.