11. 1. 2011

Florbalisté opět druzí, tentokrát v Borové

V předposlední den roku 2010 uspořádali v Borové u Poličky turnaj ve florbale. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 družstev, včetně družstva TJ Pustá Kamenice, které zde reprezentovala čtveřice: Milan Sršeň ml., Marko Pavel ml., Tušla Martin a M. Kohl. Družstva byla nalosována do čtyř skupin. Naši ve své skupině nejdříve porazili družstvo z Telecího v poměru 4:3 a poté remizovali 2:2 s družstvem, kteří se jmenovali Zjubéci. Tímto vyhráli svoji skupinu a postoupili do čtvrtfinále, kde se utkali s družstvem F.T.K. V normální hrací době zápas skončil remízou 2:2 a tak o vítězi rozhodlo prodloužení, které naši vyhráli 2:1. Následně postoupili do semifinále, kde se utkali s družstvem Údolí stínu. I toto utkání bylo vyrovnané a v normální hrací době skončilo remízou 3:3. O vítězi opět muselo rozhodnout prodloužení, které naši opět zvládli a po vítězství 4:0 postoupili do finále. Ve finále utrpěli svoji první porážku v poměru 3:4 s družstvem Bůh ví a po této těsné prohře skončili na krásném druhém místě. Při vyhlášení vítězů byl vyhlášen i nejlepší střelec turnaje, kterým se stal Milan Sršeň ml. z TJ Pustá Kamenice se 13 vstřelenými brankami. Za vzornou reprezentaci naší organizace a obce jim tímto děkujeme.