11. 3. 2018

Pustokameničtí hokejisté slaví třetí místo v AHL Polička 2017/2018

Hokejisté Pusté Kamenice dnes od 16:00 hodin odehráli na zimním stadionu v Poličce své poslední utkání AHL Polička sezóny 2017/2018. Střetli se v něm s mužstvem Borovnice o konečné třetí místo. Po vyrovnaném utkání naši hokejisté zvítězili těsně 7:6. První třetinu vyhráli 3:1 a soupeře přehrávali. Ve druhé třetině však iniciativu převzal soupeř a tuto vyhrál 4:2. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 5:5. V poslední vyrovnané třetině naši vyhráli 2:1 a celkově tedy 7:6. Získali tak bronzové medaile, což je po loňském druhém místě další velký úspěch pustokamenického hokeje. Branky v dnešním zápase vstřelili: Martin Smažil 2x, Marek Černý 2x, David Zeman 1x, Pavel Mlynář 1x a Zbyněk Oplištil 1x. Hokejisté děkují fanouškům, kteří je dnes přijeli podpořit. Zejména děvčatům Chválovým, Jirkovi Gregorovi st., Milanu Černému a Zbyňku Oplištilovi st.. Souhrnný článek za celou sezónu AHL Polička 2017/2018 vyjde koncem března v Pustokamenických listech.