28. 12. 2009

Vynikající výsledek našich stolních tenistů

Dne 26.12.2009 se dva naši členové (Roman Déduch a Milan Sršeň) zúčastnili Vánočního turnaje ve stolním tenise v Dolní Dobrouči u Letohradu. Turnaje se zúčastnilo celkem 28 hráčů, kteří byli rozděleni do čtyř skupin po sedmi účastnících. První čtyři poté postoupili do osmifinále, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem až do finále. Zde se projevila trénovanost našich borců a dále zkušenost z předešlých turnajů. Oba naši stolní tenisté došli až do semifinále, kde však na sebe narazili. Po vynikající bitvě za potlesku publika zvítězil Roman Déduch v poměru 3:2 nad Milanem Sršněm. Roman Déduch poté ve finále porazil místního borce v poměrun 3:1 a celý turnaj vyhrál. Milan Sršeň v boji o třetí místo porazil místního pana Kušku (55 let) a vybojoval bronzový pohár. Aby toho nebylo málo, tak v turnaji ve čtyřhře naše výše uvedená dvojice získala také zlato a to po vítězství v poměru 3:1 nad místními. Suma sumárum, dvě první a jedno třetí místo je vynikajícím výsledkem a úspěchem našich borců. Za příkladnou reprezentaci naší organizace a obce Pustá Kamenice v okrese Ústí nad Orlicí jim tímto děkujeme a těšíme se na další jejich úspěchy. (Mimo jiné, dnes 28.12.2009 odjeli na Vánoční turnaj do Leštinky u Skutče).