3. 7. 2018

Hasičská soutěž v Poličce 30.6.

Poslední červnový den naše děti soutěžily v Poličce na pohárové soutěži, která je zařazena do Okresní ligy MH. Část dětí byla již na prázdninách, tak jsme ze zbývajících dětí sestavili jedno družstvo, které soutěžilo ve složení Vlastimil Suchý, Kristýna Tomášková, Andrea Odehnalová, Sára Kotttoniaková, Tereza Sejkorová, Alice Husáková a Šárka Bukáčková. Rozpojené C v 1. pokusu a zaseknutý koš v 2. pokusu znamenal pro náš tým 19. místo s časem 33,25 s. Mladší děti se mohly zúčastnit i Ceny dračka Doda, závodu jednotlivců podobného disciplíně štafeta požárních dvojic.V kategorii školáků do 8 let běžel Vlastík Suchý, Sára Kottoniaková, Kristýna Tomášková a Terezka Sejkorová, v kategorii předškoláků do 6 let pak Anička Tomášková, Daneček Suchý a Kuba Odehnal. Zde se především vedlo Danečkovi, který získal 9. místo, a Aničce, která vybojovala 10. místo. V běhu na 60 m překážek se nejlépe vedlo Šárce Bukáčkové, která skončila 16. Blahopřejeme. Věřím, že si to všechny děti užily.

Lenka Tomášková