21. 10. 2019

Podzimní branný závod Pustá Rybná 19. 10. 2019

V sobotu 19. 10. 2019 odjely naše děti závodit na podzimní brannou soutěž do Pusté Rybné. Všichni běželi, jak nejlépe dovedli. Doufali jsme v co nejlepší umístění, ale výsledek předčil naše očekávání! Hlídka č. 1 přípravky, ve složení Radim Holomek, Lili Hodovancová, Ondra Žembery, Anička Suchá a Jiřík Zahálka, skončila na 3. místě a hlídka č.2, v níž běželi Honzík Tomášek, Martinka Husáková, Hanička Jeníčková, Niky Havlíček a Mireček Fajmon, se umístila na 5. místě. Celkově (po vyškrtání horších časů hlídek) jsme se v kategorii přípravek umístili na 3. místě. Družstvo B – Kristýna Tomášková, Anna Tomášková, Eliška Broklová, Marek Zahálka a Daniel Suchý - běželo jen s jednou hlídkou a umístilo se celkově na 31. místě ze 39 hlídek, ale po vyškrtání horších časů druhých hlídek získalo místo 25. Družstvo A běželo v počtu 2 hlídek. Hlídka č. 1, v níž běželi Filip Sodomka, David Havlíček, Adéla Vičarová, Johana Broklová, Jakub Odehnal (poslední tři jmenovaní jsou přípravkového věku), se umístila na 34. místě, hlídka č. 2 ve složení Andrea Odehnalová, Matěj Zahálka, Sára Kottoniaková, Vlastimil Suchý a Tereza Sejkorová si však vybojovala úžasné 3. místo ze všech 39 hlídek. Celkově si tak Pustá Kamenice A odvezla bronzové 3. místo! Alice Husáková běžela za starší žáky s družstvem Městečko Trnávka a doběhla s nimi na 26. místě. Šárka Bukáčková pak běžela nesoutěžně za družstvo doplněné dětmi z Pusté Rybné. Všem děkuji za odhodlání, za disciplinovanost a především za krásnou reprezentaci našeho sboru! SDH Pustá Rybná děkujeme za půjčení dětí a těšíme se na další spolupráci. Všem dospělým - vedoucím i rodičům děkuji za pomoc při hlídání, organizaci a odvoz všech 27 dětí.

Lenka Tomášková, SDH Pustá Kamenice

Fotogalerie