31. 7. 2023

Hasičská soutěž - Trstěnice

Dne 29. 7. 2023 se náš sbor zúčastnil netradiční soutěže v Trstěnici. Soutěže jsme se zúčastnili se dvěma družstvy a to chlapi a starší děti. Soutěž začínala netradiční štafetou, kde chlapi přenášeli pivní sud přes jednotlivé překážky. Děti místo sudu přenášely míč. V této disciplíně jsme uspěli celkem uspokojivě. Poté se starší postavili na start při požárních útokách, kde i přes netradiční sání, kde se místo nalévání jen přisávalo, umístili na 1. místě. Naši chlapi nebyli o moc pozadu a skončili na krásném 4. místě. Nakonec byla možnost si jednotlivě odběhnout TFA s trochu upravenější dráhou, kde naše děti získaly 2. místo Tereza Sejkorová a 3. místo Sára Kottoniaková a jeden z našich chlapů získal 3. místo. Chtěli bychom poděkovat obci Trstěnice za tuto netradiční soutěž, které jsme se mohli zúčastnit po dlouhé době ne jen s dětmi, ale i s našimi dlouholetými členy našeho sboru. A děkujeme všem zúčastněným, především chlapům a dětem. Těšíme se na další ročník této soutěže. 

Za SDH Patrik Chvála

Foto: Iveta Kynclová ml.

Fotogalerie