Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice uspořádala v sobotu 26.3.2016 tradiční turnaj ve stolním tenise. Celkem 17 hráčů svádělo v dopoledních hodinách tuhé boje ve dvouhrách, odpoledne pak 8 dvojic ve čtyřhrách. Vítězem letošního turnaje se stal ve dvouhrách Martin Kleinbauer z Jedlové, který ve finále porazil Milana Sršně z Pusté Kamenice 3:0. Ve čtyřhrách pak zvítězila dvojice Marek Černý, Miroslav Tušla, která zvítězila 3:1 nad dvojicí Jaromír Vařečka a Roman Déduch. Turnaje se zúčastnili: Martin Kleinbauer, František Hegr, Petr Čípa, Antonín Jožák st., Antonín Jožák ml. (všichni z Jedlové), Rostislav Češka, Roman Coufal, Miroslav Propper (všichni ze Sádku), Milan Sršeň, Jaromír Obrovský st., Miroslav Tušla, Marek Černý, Viktor Bakos, Milan Černý, Roman Déduch, Jaromír Vařečka (všichni z Pusté Kamenice) a David Sršeň z Poličky.
Výsledky turnaje dvojic:
Skupina č. 1
Sršeň Milan : Obrovský Jaromír 3:1
Sršeň Milan : Jožák Antonín st. 3:2
Sršeň Milan : Češka Rostislav 3:2
Jožák Antonín st. : Obrovský Jaromír 3:0
Jožák Antonín st. : Češka Rostislav 3:2
Češka Rostislav : Obrovský Jaromír 3:0
1. Sršeň Milan 9:5 6
2. Jožák Antonín st. 6:5 4
3. Češka Rostislav 7:6 2
4. Obrovský Jaromír 1:9 0
Skupina č. 2
Černý Marek : MiroslavTušla 3:0
Černý Marek : Miroslav Propper 2:3
Černý Marek : Viktor Bakos 3:0
Miroslav Propper : Viktor Bakos 1:3
Miroslav Propper : MiroslavTušla 3:1
Viktor Bakos : MiroslavTušla 3:2
1. Černý Marek 8:3 4
2. Miroslav Propper 7:6 4
3. Viktor Bakos 6:6 4
4. MiroslavTušla 3:9 0
Skupina č. 3
Sršeň David : Černý Milan 3:1
Sršeň David : Petr Čípa 3:0
Sršeň David : Antonín Jožák ml. 3:0
Černý Milan : Petr Čípa 3:1
Černý Milan : Antonín Jožák ml. 3:2
Antonín Jožák ml. : Petr Čípa 2:3
1. Sršeň David 9:1 6
2. Černý Milan 7:6 4
3. Petr Čípa 4:8 2
4. Antonín Jožák ml. 4:9 0
Skupina č. 4
Martin Kleinbauer : František Hegr 3:1
Martin Kleinbauer : Roman Coufal 3:0
Martin Kleinbauer : Roman Déduch 3:0
Martin Kleinbauer :Jaromír Vařečka 3:0
František Hegr : Roman Coufal 3:2
František Hegr : Roman Déduch 3:2
František Hegr : Jaromír Vařečka 3:0
Roman Déduch : Roman Coufal 3:0
Roman Déduch : Jaromír Vařečka 3:0
Roman Coufal : Jaromír Vařečka 3:0
1. Martin Kleinbauer 12:1 8
2. František Hegr 10:7 6
3. Roman Déduch 8:6 4
4. Roman Coufal 5:9 2
5. Jaromír Vařečka 0:12 0
Čtvrtfinále:
Sršeň Milan : Propper Miroslav 3:0
Černý Marek : Jožák Antonín st. 3:0
Sršeň David : Hegr František 3:1
Kleinbauer Martin : Černý Milan 3:0
Semifinále:
Sršeň Milan : Černý Marek 3:2
Sršeň David : Kleinbauer Martin 1:3
O 3. Místo
Sršeň David : Černý Marek 3:0
FINÁLE:
Martin Kleinbauer : Milan Sršeň 3:0
Výsledky turnaje ve čtyřhře:
Skupina A:
Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Sršeň David, Černý Milan 2:1
Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 2:0
Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Propper Miroslav, Coufal Roman 2:0
Sršeň David, Černý Milan : Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 2:0
Sršeň David, Černý Milan : Propper Miroslav, Coufal Roman 2:1
Propper Miroslav, Coufal Roman : Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 2:1
1. Vařečka Jaromír, Déduch Roman 6:1 6
2. Sršeň David, Černý Milan 5:3 4
3. Propper Miroslav, Coufal Roman 3:5 2
4. Sršeň Milan, Obrovský Jaromír st. 1:6 0
Skupina B:
Tušla Miroslav, Černý Marek : Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. 2:0
Tušla Miroslav, Černý Marek : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 2:1
Tušla Miroslav, Černý Marek :Hegr František, ČípaPetr 2:0
Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 2:0
Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. : Hegr František, ČípaPetr 2:1
Kleinbauer Martin, Češka Rostislav : Hegr František, ČípaPetr 2:1
1. Tušla Miroslav, Černý Marek 6:1 6
2. Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. 4:3 4
3. Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 3:5 2
4. Hegr František, ČípaPetr 2:6 4
Čtvrtfinále:
Jožák Antonín st., Jožák Antonín ml. : Propper Miroslav, Coufal Roman 1:3
Kleinbauer Martin, Češka Rostislav : Sršeň David, Černý Milan 3:1
Semifinále:
Tušla Miroslav, Černý Marek : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 3:2
Vařečka Jaromír, Déduch Roman : Propper Miroslav, Coufal Roman 3:0
O 3. Místo
Propper Miroslav, Coufal Roman : Kleinbauer Martin, Češka Rostislav 0:3
FINÁLE:
Tušla Miroslav, Černý Marek : Vařečka Jaromír, Déduch Roman 3:1
Foto: Jaroslav Sklenář
Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář