5. 7. 2017

12. ročník Rychnovského hasičského fotbalového turnaje vyhrálo mužstvo Krouny

Ve středu 5.7.2017 se uskutečnil 12. ročník tradičního Rychnovského fotbalového hasičského turnaje. Turnaje se zúčastnilo celkem osm mužstev. Mužstva byla nalosována do dvou skupin po čtyřech, přičemž první dvě mužstva postoupila do semifinále, vítězové semifinále pak do finále a poražení odehráli utkání o konečné třetí a čtvrté místo. Po losování naše skupina vypadala takto: Pustá Kamenice, Krouna, Svratka, Miřetín. Ve druhé skupině hráli:  Rychnov, Kladno, Mrákotín a Otradov. V prvním zápase naší skupiny jsme remizovali s Miřetínem 0:0. Ve druhém utkání jsme porazili Svratku 2:0, když branky za naše mužstvo vstřelili Jiří Gregor ml. a Jan Kaplan. V posledním zápase ve skupině jsme porazili Krounu 1:0, když branku vstřelil Jiří Gregor ml. Jako vítězové skupiny jsme v semifinále narazili na druhého z druhé skupiny, což byl celek Kladna. Zde jsme však prohráli 1:4 a to nás odsoudilo do boje o konečné třetí místo. Ani tento souboj jsme nezvládli a zde jsme podlehli domácímu celku Rychnova 1:3 a obsadili tak konečné čtvrté místo. Jedinou branku našeho mužstva  vstřelil Michal Obrovský. I přes konečné čtvrté místo v turnaji můžeme být s výkonem hráčů  spokojeni, neboť se nám daří zapracovávat do mužstva 12-13 leté hráče (Milana Otradovského a Adama Lorence), kteří jistě budou přínosem našeho mužstva v nadcházejících letech. Jménem výkonného výboru TJ Pustá Kamenice bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří se rychnovského  turnaje zúčastnili a kteří dobře reprezentovali náš spolek a naši obec. Dále děkuji početné skupině pustokamenických fanoušků, kteří přišli do Rychnova naše hráče podpořit.  Naše mužstvo nastoupilo v této sestavě: Martin Smažil, Jiří Gregor ml., Martin Nepovím, Obrovský Jaromír ml., Obrovský Michal, Lorenc Adam, Otradovský Milan ml., Kaplan Jan, Oplištil Zbyněk ml. a Martin Nekvinda.

Výsledky turnaje:

Skupina A:

Pustá Kamenice : Miřetín 0:0

Pustá Kamenice : Svratka 2:0

Pustá Kamenice : Krouna 1:0

Krouna : Svratka 1:0

Krouna : Miřetín 2:0

Svratka : Miřetín 2:0

TABULKA:

1. Pustá Kamenice 3:0 5 bodů

2. Krouna 3:1 4 body

3. Svratka 2:3 2 body

4. Miřetín 0:4 0 bod

 

Skupina B:

Rychnov :  Kladno 3:1

Rychnov : Mrákotín 5:0

Rychnov : Otradov 5:0

Kladno : Mrákotín 1:1

Kladno : Otradov 3:0

Mrákotín : Otradov 0:0

TABULKA:

1. Rychnov 13:1 6 bodů

2. Kladno 5:3 3 body

3. Mrákotín 1:5 2 body

4. Otradov 0:8 0 bodů

SEMIFINÁLE:

Krouna : Rychnov 4:3

Kladno : Pustá Kamenice 4:1

O třetí místo :

Rychnov : Pustá Kamenice 3:1

FINÁLE:

Krouna : Kladno 2:1 po prodloužení

CELKOVÁ TABULKA:

1. Krouna

2. Kladno

3. Rychnov

4. Pustá Kamenice

5. Svratka

6. Mrákotín

7. Miřetín

8. Otradov

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

 

Odkaz:http://barborasochova.rajce.idnes.cz/12._rocnik_Rychnovskeho_hasicskeho_fotbaloveho_turnaje/

Fotogalerie