31. 7. 2017

Pouťové fotbalové utkání 2017

Na pouťovou neděli nechyběl tradiční fotbal. Tentokrát se však neodehrál souboj svobodných a ženatých, ale utkání mezi Pustou Kamenicí a Poličkou. V obou mužstvech nastoupili jak ženatí, tak i svobodní. Hrál se pohledný fotbal, který přinesl i hodně branek. Po konečném hvizdu byl úspěšnější celek Poličky, který naše fotbalisty porazil 8:6. Branky za naše mužstvo vstřelili: 4x Gregor Jiří ml., 1 x Sršeň Milan st. a 1 x Obrovský Jaromír ml. Naše mužstvo nastoupilo v této sestavě: Smažil Martin, Chvála Karel ml., Černý Milan, Sršeň Milan st., Gregor Jiří ml., Zeman David, Zeman Zdeněk, Obrovský Jaromír ml., Otradovský Milan ml., Lorenc Adam a ten den novopečený dědeček Dedič Tomáš. Všem fotbalistům děkujeme za slušný výkon, kterým se prezentovali proti silnému soupeři a dále děkujeme všem fanouškům za podporu našeho mužstva.

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

Foto: Jaroslav Sklenář

Fotogalerie