5. 7. 2018

Třetí místo našich fotbalistů na 13. ročníku hasičského fotbalového turnaje v Rychnově je úspěchem

Ve čtvrtek 5. července se naši fotbalisté zúčastnili tradičního hasičského fotbalového turnaje v sousedním Rychnově. Turnaje se zúčastnilo celkem šest mužstev - domácí Rychnov, Pustá Kamenice, Krouna, Kladno, Otradov a Miřetice. V první části turnaje se utkal každý tým s každým. Vítěz základní skupiny hrál semifinále se čtvrtým ze skupiny a druhý ze skupiny s třetím celkem. Vítězové semifinále hráli finále, poražení pak o konečné třetí místo. Naši v prvním zápase skupiny remizovali s Rychnovem 0:0, poté prohráli s Krounou 0:2 a pak již do konce skupiny pouze vítězili. Nejprve porazili Miřetice 3:1, Otradov 3:1 a nakonec Kladno 2:0. V konečné tabulce skončili druzí za Rychnovem. V semifinále narazili na třetí Krounu, se kterou v základní hrací době remizovali 1:1, ale na pokutové kopy prohráli 4:5. Tím byli vyřazeni ze hry o první a druhé místo. V závěrečném zápase o konečné třetí místo porazili Otradov 3:1 a můžou se tak radovat z bronzové medaile. První místo patří domácímu Rychnovu, který ve finále porazil Krounu 2:0. Gratulujeme. Naši fotbalisté nastoupili v této sestavě: Martin Smažil, Marek Černý, Jiří Jelínek, František Fiala, Jaromír Obrovský, Michal Obrovský, Jan Kaplan, Jiří Gregor, Milan Otradovský a Adam Lorenc. Branky za naše mužstvo vstřelili: Marek Černý 3x, Jiří Gregor 3x, František Fiala 2x, Michal Obrovský 1x, Adam Lorenc 1x, Jan Kaplan 1x a Milan Otradovský 1x. Jménem výkonného výboru TJ děkuji všem fotbalistům za úspěch na turnaji a za reprezentaci našeho spolku a obce.

Konečné umístění v turnaji:

1. Rychnov

2. Krouna

3. Pustá Kamenice

4. Otradov

5. Kladno

6. Miřetice

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

Foto: Karolína Černá

Fotogalerie