22. 3. 2010

Turnaj "O Zámecký pohár 2010" v Bystrém

O víkendu 13.3.-14.3.2010 se v Bystrém u Poličky odehrál sedmnáctý ročník turnaje ve stolním tenise " O zámecký pohár 2010". Tělovýchovnou jednotu Pustá Kamenice na tomto turnaji reprezentoval jeden hráč a to David Sršeň. Víkendové boje zahájily v sobotním dopoledním turnaji ženy a dívky. Odpolední turnaj mužů přinesl špičkový ping pong. Po bojích v základních skupinách se do čtyřčlenné finálové skupiny probojoval obhájce loňského prvenství Jiří Makiš, Pavel Mičunek, David Sršeň a Jan Vogl, který se tak stal nejlepším hráčem z města Bystrého. Všechny souboje o umístění v turnaji byly skutečným sportovním zážitkem. Z vítězství se radoval a zlatou medaili obhájil Jiří Makiš, stříbrnou medaili získal Pavel Mičunek, bronzem byl dekorován David Sršeň z TJ Pustá Kamenice a Jan Vogl měl radost ze čtvrtého místa v kvalitně obsazeném turnaji. Výkonný výbor TJ Pustá Kamenice tímto děkuje Davidovi Sršňovi za vynikající výsledek a vzornou reprezentaci naší organizace.