27. 2. 2022

Masopust 2022

V sobotu dne 26. 2. 2022 prošel naší obcí po roční odmlce masopustní průvod. Průvod byl zahájen povolením místostarosty M. Myšky v KD. Odtud se asi 25 tradičních masek vydalo za doprovodu harmoniky na horní konec naší obce obveselit všechny spoluobčany. Po obědě v KD tento průvod pokračoval směrem na dolní konec. Veškeré veselí bylo ukončeno v části Pec v pozdních odpoledních hodinách. Děkujeme všem, kteří strpěli maškarní taškařici a navíc si pro nás připravili výborné pohoštění. Poděkování také patří Zdeňkovi a jeho Kašpar Teamu ☺, který nám vytvořil v KD perfektní zázemí!

                                                                                   Za TJ Jan Tomášek

Jako starosta obce bych chtěl poděkovat všem maškarám, které se masopustního průvodu v letošním náročném a divném roce masopustního průvodu zúčastnily. Také jmenovitě děkuji Honzovi Tomáškovi, že přes všechny nepříznivé podmínky dal dohromady masopustní průvodu o počtu 25 maškar a masopustní průvod se vůbec v naší obci tento rok uskutečnil. Ještě jednou všem děkuji.

starosta

Foto: Petr Novák

 

Fotogalerie