5. 3. 2023

Druhý semifinálový zápas AHL Polička - Pustá Kamenice : Pustá Rybná 3:2 s.n. (stav série 1:1)

Včera ve večerních hodinách byl odehrán druhý semifinálový zápas AHL Polička mezi Pustou Kamenicí a Pustou Rybnou. V první třetině otevřel skóre utkání náš hokejista Jiří Smažil. Naši však spalovali 100% šance a tak nás soupeř potrestal a vyrovnal na 1:1. Před třetí třetinou si hráči v kabině něco řekli, ale stále však vyložené šance neproměňovali. Zákonitě přišel trest a zhruba v polovině třetí třetiny jsme po chybě prohrávali 1:2. Přesto naši stále makali a cca 4 minuty před koncem zápasu odvolali brankáře a hráli s 6 hráči v poli. Deset vteřin před koncem zápasu nám Adam Pekař zajistil  prodloužení, když vyrovnal na 2:2. Pětiminutové prodloužení vítěze neurčilo, a tak o vítězi zápasu bylo rozhodnuto v samostatných nájezdech. Za naše mužstvo v samostatných nájezdech uspěli: Jiří Smažil, David Zeman, Ondra Pavlík a Marek Černý. Právě nájezd Marka Černého a jeho neskutečně šikovné ruce a přesné zakončení našim hokejistům přineslo vítězství a vyrovnání semifinálové série na 1:1. Napínavé utkání plné emocí s ledovým klidem odkoučoval Zdeněk Zeman. Hokejisté děkují hrstce fanoušků, kteří je přijeli do Poličky podpořit a pomohli jim k vítězství. Rozhodující zápas o postup do finále se odehraje ve středu 8.3.2023 od 18:45 hodin. Tímto zveme naše fanoušky k návštěvě rozhodujícího semifinálového zápasu a podpoření našich hokejistů přímo na stadioně.