31. 7. 2023

Pouťové posezení 2023

V sobotu 29. července se na volnočasovém odpočívadle na hřišti uskutečnilo tradiční pouťové posezení. Od 14 hodin se hrál fotbalový turnaj v malé kopané, o kterém se zmiňuji v samostatném článku. Na dětském hřišti byl dětem zdarma k dispozici skákací hrad, jehož pronájem hradil náš spolek. Skákací hrad děti stoprocentně  využily a k jeho vypuštění došlo až kolem jednadvacáté hodiny. Také  se zde prodávala zmrzlina, různé míchané nápoje a další pochutiny, včetně tradiční grilované kýty. Při fotbalovém turnaji zapršelo, ale poté už k nám bylo počasí přívětivé a pouťové odpoledne dopadlo přesně podle našich představ. Od 17 hodin zde hrála hudební skupina Naživo, která nás svým bohatým hudebním programem provázela až do nočních hodin. Všem návštěvníkům, kteří přišli podpořit náš spolek a místní spolkový život, děkujeme.

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

Foto: Jan Brokl st., Jaroslav Sklenář

Fotogalerie