6. 7. 2011

Turnaj v malé kopané v Rychnově

Mužstvo Tělovýchovné jednoty Pustá Kamenice se v úterý 5.7.2011 zúčastnilo turnaje v malé kopané v sousední obci Rychnov. Turnaje se zúčastnilo celkem osm mužstev, které byly nalosovány do dvou skupin po čtyřech. Ve skupině se utkal každý s každým a vítězové skupin hráli o celkové první místo. Druzí ve skupinách pak o místo třetí. Naše mužstvo bylo vylosováno do skupiny: Miřetín, Krouna ml., Pustá Kamenice a Oldříš u Krouny. Druhá skupina byla ve složení: Rychnov, Otradov, Kladno a Krouna st.. Náš první zápas ve skupině jsme odehráli s mužstvem Oldříše, se kterým jsme remizovali 1:1. Jediný gól našeho mužstva vstřelil Jan Dalibor. Do druhého utkání jsme nastoupili proti obhájcům loňského prvenství, mužstvu z Miřetína. S tímto jsme prohráli v poměru 1:2, přestože jsme po dobu utkání vedli a o remízu jsme přišli cca 10 vteřin před koncem. Branku našeho týmu vstřelil Martin Tušla. Poslední utkání ve skupině jsme odehráli s celkem Krouna ml. a byla to opravdu divočina. V utkání jsme vedli nejdříve 1:0 gólem, který vstřelil Martin Tušla a následně 3:1 po brankách, které vstřelili Jan Kaplan a Jaromír Obrovský ml.. Za tohoto stavu nevyužil stoprocentní šanci na zvýšení Jaroslav Sklenář a následně se celé utkání otočilo a my prohráli v poměru 3:4. Tímto jsme ztratili šanci na postup o utkání o celkové třetí místo a ve své skupině jsme skončili poslední s jedním bodem a skóre 5:7. Nakonec jsme obsadili celkové sedmé, tedy předposlední místo. I přes tento nepříznivý výsledek  děkujeme mužstvu ve složení: Michal Obrovský, Jaromír Obrovský ml., Martin Tušla, Tomáš Houdek, Jan Dalibor, Jan Kaplan, Jakub Oplištil, Jaroslav Sklenář, Milan Černý a Miroslav Tušla za reprezentaci naší organizace a naší obce. Rovněž děkujeme i fanouškům a fanynkám z naší obce, které naše mužstvo v Rychnově podporovali.

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

Foto: Žaneta Sklenářová

Fotogalerie