1. 7. 2008

Turistický výlet pro rodiče a děti na Březiny

Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice uspořádala ve dnech 28. - 29.6.2008 dvoudenní turistický výlet pro rodiče a děti na Březiny. Celkem 15 dětí a 7 dospělých odešlo v sobotu z naší obce směrem přes Karlštejn, Zkamenělý zámek a Milovy do obce Březiny, kde bylo zajištěno ubytování v bývalé místní škole. Zde již pro nás další členové TJ připravovali večeři v podobě výborně ugrilované krůty a soutěže pro děti. Na závěr sobotního dne byla pro děti připravena stezka odvahy.V neděli ráno po snídani jsme se odebrali přes obec Pustá Rybná do Borové, kde byl zajištěn oběd. Po chutném a vydatném obědě jsme se vrátili zpět do naší obce. Celému turistickému výletu přálo krásné slunečné počasí a děti si z výletu odnesly pěkné prázdninové vzpomínky.

Fotogalerie