28. 8. 2008

Turnaj v malé kopané v Otradově

V sobotu dne 23.8.2008 se fotbalové mužstvo TJ Pustá Kamenice zúčastnilo turnaje v malé kopané, který se konal v obci Otradov. Mužstvo ve složení: brankář Déduch Roman, obránci Černý Milan, Tušla Miroslav, Zeman Zdeněk a Krupař Robert, útočníci: Obrovský Jaromír ml., Obrovský Michal, Zeman David, Sklenář Jaroslav a Tušla Martin, bylo nalosováno do skupiny A k dalším čtyřem mužstvům. Jednalo se o mužstva: Dědová, Kladno, Pobřeží slonoviny (Otradov) a Tleskači Krouna. Ve skupině B byly čtyři mužstva a do semifinále postupovala vždy první dvě mužstva z každé skupiny. Po odehraných zápasech ve skupině se však našemu mužstvu nepodařilo postoupit do semifinále a obsadili jsme celkově 4. místo ve skupině.

Výsledky mužstva TJ Pustá Kamenice:

TJ P. Kamenice : Dědová 1:4 (branka Obrovský Jaromír ml)
TJ P. Kamenice : Kladno 5:1 (branky Obrovský Jaromír ml. 3, Tušla Miroslav 1, Sklenář J. 1)
TJ P. Kamenice : Pobř. slon. (Otradov) 2:4 (branky Sklenář J. 1, Obrovský Jaromír ml. 1)
TJ P. Kamenice : Tleskači Krouna 0:2

Přesto, že jsme skončili na předposledním místě ve skupině A s jedním vítězstvím, třemi porážkami a pasivním skóre 8:11, zanechali jsme na turnaji dobrý dojem, zejména velkým nasazením. Věříme, že se v příštím roce zlepšíme a postoupíme do další fáze turnaje, kde se již hraje o medaile. Musíme však zlepšit obranou hru, neboť tři vlastní góly, které jsme si vstřelili ve čtyřech zápasech je až moc.
Všem hráčům mužstva TJ Pustá Kamenice, kteří se turnaje zúčastnili, výbor TJ děkuje. Ve finále turnaje se utkala dvě mužstva z naší skupiny: Dědová - Pobřeží slonoviny (Otradov), přičemž o jeden gól vyhrála obec Dědová a stala se celkovým vítězem turnaje.

Foto z turnaje není k dispozici.

Jaroslav Sklenář - za TJ Pustá Kamenice