20. 10. 2019

AHL Polička - Pustá Kamenice : Jedlová 5:0 (kontumačně)

V sobotu 19.10.2019 v 16:00 hodin jsme sehráli zápas s  loňským vítězem ligy, ale trochu nervově labilním soupeřem a to s týmem Jedlové. První třetina, kdy nás na začátku jednoznačně přehráli a dali nám rychlý gól, skončila 1:2 pro soupeře. Ve druhé a třetí třetině jsme už s nimi srovnali krok a snažili se něco udělat s výsledkem, ale moc se nám to nedařilo. Tým Jedlové hrál dobře, ale pomáhali si nedovoleně, za což je rozhodčí vylučoval a to se hráčům z Jedlové nelíbilo a dávali to najevo sprostými urážkami na rozhodčího i na náš tým. Nakonec v 10. minutě třetí třetiny vše nesmyslně vygradovalo. Jedlová v téměř vyhraném zápase za stavu 2:4, kdy fauloval jejich gólman, se celý tým proměnil ve sprostě nadávající stádo… Rozhodčí to samozřejmě potrestal osobními tresty, tým Jedlové už neměl hokejisty do hry a zápas byl ukončen kontumačně. Na to reagovali hokejisté Jedlové napadením rozhodčího. Závěrem bych dodal, že tým Jedlové opět nezklamal, jejich chování je nepochopitelné - asi neumějí vyhrávat :). Členům našeho týmu bych chtěl poděkovat, že zachovali klidnou hlavu a nedali se strhnout stylem soupeře.

Děkujeme všem třem fanouškům za podporu. Další zápas sehrajeme v neděli 27.10.2019 v 18:15 hodin s týmem J+J Polička.

hokejisté

Odkaz:https://www.ahl.cz/soutez/ahlpolicka/zapas/?zapasid=19008

Fotogalerie