6. 9. 2020

Pustou Kamenicí se prohnalo krupobití

V sobotu 5.9.2020 po devatenácté hodině se Pustou Kamenicí prohnalo krupobití. Padaly kroupy, které měly v průměru jeden centimetr i více. Kroupy také doprovázel prudký dešť, po němž se začaly po silnici linout proudy vody. Takové kroupy a v takovém množství jsem ještě v naší obci za dobu co zde žiji neviděl. Jakmile kroupy přestaly padat, lidé vycházeli ze svých domovů, aby si zkontrolovali svůj majetek, zda-li nebyl tímto přírodním jevem poškozen. Krupobitím bylo v obci poškozeno několik skleníků, střech a došlo také k poškození několika vozidel. Zde přináším několik fotografií. Jestli máte také pořízené fotografie z tohoto krupobití a chcete je zveřejnit na webových stránkách naší obce, zašlete je prosím na e-mail: starosta@pustakamenice.cz. Děkuji.

starosta

Foto: Jaroslav Sklenář, Tereza Lorencová, Věra Skalická, Jana Bukáčková, Lenka Tomášková, Michaela Holcová

Fotogalerie