12. 12. 2021

Jednotka JPO V obce Pustá Kamenice dnes zasahovala u hořícího kontejneru

Dnes 12.12.2021 náhodný kolemjdoucí zpozoroval hořící kontejner. Krajské operační středisko hasičů svolalo naši jednotku v 18:26 hod. Velice rychle se na místo dostavilo šest členů jednotky sboru dobrovolných hasičů. Z kontejneru šlehaly vysoké plameny a čerpání vody na jejich uhašení z nedalekého potoka v mrazivém počasí, nebylo nic příjemného. Po řádném prolití kontejneru došlo v 19:20 hod k ukončení akce. Po ohledání požářiště bylo zjištěno, že v kontejneru jsou opět věci, které tam nepatří. To, že někdo do kontejneru vysype žhavý popel, který způsobí požár, se v naší obci stává poměrně často. Ale že tam někdo vyhodí tři plné kanystry vyjetého oleje, který nejde moc dobře hasit, to už hlava nebere. Členové jednotky si určitě dovedou představit lepší způsob trávení nedělního podvečera, než výjezd k takovému zbytečnému případu.

členové JPO V Pustá Kamenice 

Fotogalerie