7. 2. 2022

AHL Polička: Pustá Kamenice : Krouna 6:4

Pustokameničtí hokejisté ve včerejším zápase AHL Polička zvítězili nad mužstvem Krouny 6:4. V pětadvacáté minutě naši hokejisté vedli 4:0, ale soupeř ještě do konce druhé třetiny snížil na 2:4. Ve třetí třetině jsme navýšili vedení na 5:2, ale soupeř z Krouny dokázal dvěma góly během 20 vteřin zdramatizovat utkání na 5:4. Poslední branku v čase 48:04 však vstřelil útočník našeho mužstva David Zeman a rozhodl tak o výhře Pusté Kamenice v poměru 6:4. Branky za naše mužstvo vstřelili: 2 x Martin Smažil, 2 x Adam Pekař a 2 x David Zeman. Vítězstvím si naši hokejisté pojistili průběžné druhé místo v tabulce AHL Polička. V předposledním zápase základní části se naši hokejisté utkají v neděli 13.2.2022 od 16:00 hod. s mužstvem J+J Polička. Zveme tímto fanoušky na návštěvu tohoto zápasu. Níže uvedené fotografie jsou ze včerejšího zápasu.