13. 3. 2022

Druhé místo našich hokejistů v AHL Polička 2021/2022

Pustokameničtí hokejisté obsadili druhé místo v AHL Polička v sezóně 2021/2022. Rozhodl o tom včerejší finálový duel s mužstvem Jedlové, který naši hokejisté prohráli 2:5. Ve vyrovnaném finálovém zápase rozhodlo, že soupeř své šance využil. Nám se bohužel velké šance na skórování nepodařilo proměnit a tak utkání skončilo naší porážkou. Nicméně celkové druhé místo v soutěži je i tak pro naše mužstvo velkým úspěchem a za tento úspěch našim hokejistům děkuji a gratuluji jim. Obě finálové branky za naše mužstvo vstřelil David Zeman. Také děkuji všem pustokamenickým fanouškům, kteří na finálový zápas do Poličky přijeli a hlasitě naše hráče po celé utkání podporovali. Hokejisté děkuji i fanouškům, kteří je podporovali celou sezónu a jezdili jim fandit přímo na stadion do Poličky.

V letošním ročníku AHL Polička naši hokejisté odehráli celkem 15 utkání. V 11 z nich zvítězili, 2 x remizovali a 2x odešli poraženi. Po základní části AHL skončili v tabulce na druhém místě, ve čtvrtfinále porazili Lezník 10:3, v semifinále zvítězili nad J+J Polička 4:2 a ve finále podlehli Jedlová 2:5.

Odkaz:https://www.ahl.cz/soutez/ahlpolicka/zapas/?zapasid=25732

starosta a hokejisté

Fotogalerie