Oslavy 60. výročí založení Tělovýchovné jednoty v Pusté Kamenici

Začátek: 2. 12. 2022   17:00 Konec: 5. 12. 2022   21:00

Vážení členové Tělovýchovné jednoty Pustá Kamenice, vážení spoluobčané, vážení sportovní přátelé. Dne 24. prosince 2022 uplyne přesně 60 let od založení Tělovýchovné jednoty v Pusté Kamenici. Vzhledem k tomuto kulatému výročí výkonný výbor TJ rozhodl, že o víkendu 2.12. – 4.12.2022 uspořádáme oslavy k založení našeho spolku v obci. V pátek 2.12.2022 bude od 17:00 hodin otevřen hostinec ve výčepu kulturního domu. V sobotu 3.12.2022, tedy přesně na další významný den v historii TJ, uspořádáme výstavu fotografií, diplomů, pohárů a dalších archiválií z činnosti TJ Pustá Kamenice. „Tento den přesně před 60 lety (3.12.1962) z popudu předsedy kulturně školské komise při MNV Pustá Kamenice pana Bohuslava Chvály byli pozváni do úřadovny MNV funkcionáři OV tělovýchovy ze Svitav, kteří seznámili zástupce obce s možnostmi založení TJ v obci a pohovořili o práci v TJ“. Sobotní oslavy budou dále pokračovat vystoupením mažoretek Hvězdiček a v průběhu sobotního odpoledne budou v jednotlivých blocích promítány diapozitivy a videa z akcí TJ od Jana Brokla st. a Petra Nováka. Večer nastane volná zábava za doprovodu reprodukované hudby a netradičních soutěží pro dospělé. V neděli od 17:00 hodin opět otevřeme hostinec ve výčepu kulturního domu a možná bude ještě otevřeno v pondělí 5.12., kdy naší obcí bude procházet Mikuláš s andělem a čerty. Vážení přátelé, nebude se jednat o nějaké megalomanské oslavy, ale střídmé oslavy připomenutí vzniku naší tělovýchovné jednoty. Budeme se těšit, že se společně sejdeme, zavzpomínáme si, dáme si něco dobrého k snědku a zapijeme to. Věříme, že nás podpoříte svojí účastí a přejeme Vám mnoho příjemných zážitků a dobré zábavy. Po celou dobu oslav bude za strany pořadatele zajištěno občerstvení.

Za TJ Pustá Kamenice Jaroslav Sklenář

 

Přílohy

Plakátek  [pdf, 493.2 KB]